Pradžia Apple Naujasis „iPhone 13 Pro“ gaus rekordiškai daug atminties

Naujasis „iPhone 13 Pro“ gaus rekordiškai daug atminties

https://www.techsmart.lt/

„Wedbush“ analitikai, remdamiesi „Apple“ tiekimo grandinės duomenimis, teigė, kad naujasis „iPhone 13 Pro“ gaus iki 1TB vidinės atminties.

Palyginimui, maksimalios komplektacijos „iPhone 12“ turi 512 GB vidinės atminties.

Dar sausio mėnesį analitikas Johnas Prosseris, reguliariai skelbiantis tikslias būsimų mobiliųjų įrenginių prognozes, pranešė, kad šių metų „iPhone 13 Pro“ gaus terabaitą vidinės atminties.

Tikimasi, kad tik brangiausi išmaniųjų telefonų modeliai, būtent „iPhone 13 Pro“ ir „iPhone 13 Pro Max“, turės tokią didelę vidinę atmintį.

Tikimasi, kad „Apple“ išleis mažiausiai keturis modelius: „iPhone 13 mini“, „iPhone 13“, „iPhone 13 Pro“ ir „iPhone 13 Pro Max“.

Anot šaltinių, „iPhone 13 Pro“ versijose gali būti įrengti LTPO OLED ekranai, kurių dažnis yra iki 120 Hz, taip pat sugrįžta ir pirštų atspaudų skaitytuvas „Touch ID“.

Papildyti Face ID funkciją ir pirštų atspaudų skaitytuvu nuspręsta dėl koronaviruso pandemijos.

Daugelis išmaniųjų telefonų „iPhone“ savininkų skundėsi, kad prietaisas negali jų atpažinti dėl apsauginių veido kaukių.

Tikėtina, kad „Apple“ neatskleis informacijos apie naujus telefonus „iPhone 13 Pro“ iki jų pristatymo, greičiausiai 2021 metų rugsėjo mėnesį.

Norėdami nieko nepraleisti, sekite mus Facebook.

Komentuoti: